Aktualitātes

Notikumi

Jēkabpilī tiks atvērts demokrātisko cenu zīmola Sinsay veikals

Apģērbu mazumtirdzniecības uzņēmums LPP Latvia ltd., kas pārstāv tādus plaši pazīstamus modes preču zīmolus kā Reserved, Sinsay, Mohito, House un Cropp, 22. novembrī atvērs daudzu ..

Skatīt vairāk
Akcijas

Halovīns tuvojas ... Booo!

Labrīt, oktobrī! Oktobris ir Halovīna mēnesis un Fix Price veikalos var iegādāties daudz un dažādas interesantas lietas svētku svinēšanai. Dažādi dekori, maskas, gardumi … Viss, la..

Skatīt vairāk
Noderīgi

Izmaiņas darba laikos pēc 15.11.2021

Atgādinam, ka ieeja tirdzniecības centrā tikai ar derīgu QR kodu un pasi vai ID karti. Rimi darba laiks katru dienu no 08:00 līdz 22:00 vakarā. Ar pārējo veikalu darba laikiem iepa..

Skatīt vairāk
Noderīgi

Veikalu darba laiki līdz 15.11.2021

Dārgie klienti! Saistībā ar valstī noteikto mājsēdi jeb lokdaunu, mūsu tirdzniecības centrā ir atvērti veikali, kuri norādīti attēlā. Norādītie darba laiki ir aktuāli līdz 15.11.20..

Skatīt vairāk
Akcijas

Optika Metropole Briļļu trakums

Sāc novembri ar jaunām brillēm! Pie mums, Optika Metropole, traki labas atlaides briļļu ietvariem līdz pat -50 %! Briļļu trakums pārņem rudeni! #OptikaMetropole #brillutrakums Pied..

Skatīt vairāk
Akcijas

Optika Metropole oktobra akcija

Zeiss zīmolam šomēnes aprit 175 gadi, un esam pagodināti piedāvāt Zeiss briļļu lēcas itin visiem, kas vēlās saredzēt vairāk! Tieši oktobra mēnesī, Optika Metropole, piedāvā iegādāt..

Skatīt vairāk