Aktualitātes

Noderīgi

Izmaiņas darba laikos pēc 15.11.2021

Atgādinam, ka ieeja tirdzniecības centrā tikai ar derīgu QR kodu un pasi vai ID karti. Rimi darba laiks katru dienu no 08:00 līdz 22:00 vakarā. Ar pārējo veikalu darba laikiem iepa..

Skatīt vairāk
Noderīgi

Veikalu darba laiki līdz 15.11.2021

Dārgie klienti! Saistībā ar valstī noteikto mājsēdi jeb lokdaunu, mūsu tirdzniecības centrā ir atvērti veikali, kuri norādīti attēlā. Norādītie darba laiki ir aktuāli līdz 15.11.20..

Skatīt vairāk
Akcijas

Optika Metropole Briļļu trakums

Sāc novembri ar jaunām brillēm! Pie mums, Optika Metropole, traki labas atlaides briļļu ietvariem līdz pat -50 %! Briļļu trakums pārņem rudeni! #OptikaMetropole #brillutrakums Pied..

Skatīt vairāk
Akcijas

Optika Metropole oktobra akcija

Zeiss zīmolam šomēnes aprit 175 gadi, un esam pagodināti piedāvāt Zeiss briļļu lēcas itin visiem, kas vēlās saredzēt vairāk! Tieši oktobra mēnesī, Optika Metropole, piedāvā iegādāt..

Skatīt vairāk
Akcijas

Optika Metropole septembra akcija

Rūpēs par visiem, kuru ikdiena paiet pie viedierīcēm - datora, telefona vai planšetes, līdz pat 30. septembrim, pie mums Optika Metropole atradīsi gatavās brilles darbam ar datoru ..

Skatīt vairāk
Akcijas

Optika Metropole akcija

Saulesstari augusta mēnesī ir tik pat spoži, cik Optika Metropole atlaides! Pie mums līdz -70% atlaides visām saulesbrillēm! Nāc uz saloniem un iegādājies jaunas, skaistas saulesbr..

Skatīt vairāk