Par mums

Labiem pirkumiem - laba aura!

Tirdzniecības centrs  tika atklāts 2008.gada martā. Sākumā tas tika nosaukts par „Elvi” tirdzniecības centru. 2010.gada jūnijā tirdzniecības centram tiek dots nosaukums – „ Aura”, ar kādu to pazīstam šodien.

Tirdzniecības centra kopējā platība ir 4500 m2.

1.stāvā klientiem ir pieejami 22 veikali un kafejnīcas,

2.stāvā skaistumkopšanas salons, šūšanas darbnīca, mācību centrs "Buts", mājaslapu izstrāde "KG-Dizains" un fotogrāfa Kaspara Siliņa fotostudija.

Pie tirdzniecības centra klientu vajadzībām ir izveidota plaša autostāvvieta 130 automašīnām.

TC Aura tiek piedāvātas preces un pakalpojumi ar vislabākajām cenām un atlaidēm Jēkabpilī. Tirdzniecības centra modernais un interesantais dizains nodrošina klientiem patīkamu un mājīgu atmosfēru. Mums ir svarīgi, lai katrs, kurš ienāk TC Aura, justos īpašs. Iepērkoties veikalos, ieturot maltīti, svinot svētkus vai atpūšoties pasākumos, katrs sev  gūtu pozitīvas emocijas un sajustu labo auru, ko mēs sniedzam saviem klientiem.

Pie mums var ērti nokļūt gan Jēkabpils pilsētas iedzīvotāji,dodoties kājām, gan tuvāko un tālāko reģionu iedzīvotāji ar satiksmes autobusu vai automašīnu, jo tirdzniecības centrs atrodas 300 metru attālumā no pilsētas centra un 200 metru attālumā no Jēkabpils pilsētas apvedceļa Viesītes virzienā.

Tirdzniecības centra īpašnieks SIA „BN2” ir viens no lielākajiem uzņēmumiem Jēkabpilī, kas īpaši rūpējas, lai tirdzniecības centrs būtu ar savu pozitīvo auru.

 

Uz tikšanos!
TC AURA

Ieteikt citiem: